EasyLoader laadklep voor coatingsbedrijf
Automotions Mercedes-Benz Goes
Aan Automotions Mercedes-Benz Goes, met als eindklant PPG Coatings Nederland BV hebben wij deze EasyLoader laadklep geleverd.
Het EasyLoader-systeem is eenvoudig in gebruik. Alle modellen worden volledig elektrisch bediend. De accu van de auto levert de benodigde energie aan de modellen met een hefvermogen van 400 en 500 kg. Bij de andere twee modellen (hefvermogen 650 en 750 kg) wordt een aparte batterij-pack geleverd.
De EasyLoader inschakelen is seconden werk. Om de lift te gebruiken hoef je alleen het systeem te laten zakken en het laadplateau neer te klappen. Daarna kan het laadplateau worden opgeklapt en omhoog worden bediend naar de opbergstand, tegen het plafond.
« ProjectoverzichtKunnen wij u ook helpen?

Elk type transport vraagt om een eigen carrosserie. Denk hierbij aan formaat, draagvermogen en laad-/los mogelijkheden. Als ervaren carrosseriebouwer weten wij als geen ander uw specifieke wensen om te zetten in een ontwerp op maat.
Ook op zoek een specialist in maatwerk?