Carrosserie Elenbaas, Paasdijkweg 11, 4693 RE Poortvliet Tel.Bel ons
 
 

Wij staan voor u klaar

Vraag maar raak!

Heeft u vragen over onze producten of diensten? Wij geven u graag antwoord. Maatwerk is tenslotte niet voor niets maatwerk. Wij ontwikkelen alleen producten die bij uw wensen en eisen aansluiten. Kom langs voor een gesprek!

Rens Elenbaas
Directie / verkoop
rens@elenbaas.nl
Josca Schoenmakers
Administratie
josca@elenbaas.nl
digfact@elenbaas.nl
Addie Suurland
Administratie
addie@elenbaas.nl
digfact@elenbaas.nl
Jean-Paul Elenbaas
Verkoop binnendienst / planning
jeanpaul@elenbaas.nl
Marcel van Dijke
Werkvoorbereiding
marcel@elenbaas.nl
Laurens Elenbaas
Verkoop
laurens@elenbaas.nl
+31653745199
Jorn Elenbaas
Print en sign afdeling
jorn@elenbaas.nl
Bas van de Hoek
Chef werkplaats
Jeffrey Heberle
Spuiter
Mark Elenbaas
Spuiter/monteur
Michael John Meijer
Medewerker carrosseriebouw
Richard Fase
Medewerker carrosseriebouw
Robert van der Slikke
Medewerker carrosseriebouw
André van den Bergh
Medewerker carrosseriebouw
Thijs Bruynzeel
Medewerker carrosseriebouw
Toine Aarssen
Medewerker carrosseriebouw
Nikita Glotov
Medewerker carrosseriebouw
Bennie Vroon
Medewerker carrosseriebouw
Rens den Hartog
Medewerker Carrosseriebouw

Pak daarom de telefoon en bel ons. Heeft u toch liever contact via de e-mail? Stuur één van onze medewerkers een berichtje of vul onderstaand contactformulier in. U ontvangt zo spoedig mogelijk een reactie.

Contactformulier

Contactformulier

Bezig met versturen
Wij zijn specialist in