Carrosserie Elenbaas, Paasdijkweg 11, 4693 RE Poortvliet Tel.Bel ons
 
 

Wij staan voor u klaar

Vraag maar raak!

Wij beschermen uw privacy en delen uw persoonsgegevens uitsluitend met derden die deze service mogelijk maken. Lees onze Privacyverklaring.

Heeft u vragen over onze producten of diensten? Wij geven u graag antwoord. Maatwerk is tenslotte niet voor niets maatwerk. Wij ontwikkelen alleen producten die bij uw wensen en eisen aansluiten. Kom langs voor een gesprek!

Rens Elenbaas
Directie / verkoop
rens@elenbaas.nl
Laurens Elenbaas
Directie / verkoop
laurens@elenbaas.nl
+31653745199
Jean-Paul Elenbaas
Directie / verkoop Palfinger
jeanpaul@elenbaas.nl
Addie Suurland
Administratie
addie@elenbaas.nl
digfact@elenbaas.nl
Josca Schoenmakers
Administratie
josca@elenbaas.nl
digfact@elenbaas.nl
Marcel van Dijke
Werkvoorbereiding
marcel@elenbaas.nl
Jorn Elenbaas
Print en sign afdeling
jorn@elenbaas.nl
Mark Elenbaas
Spuiter/monteur
Bas van de Hoek
Chef werkplaats/Chef magazijn
Michael John Meijer
Medewerker carrosseriebouw
Richard Fase
Medewerker carrosseriebouw
Robert van der Slikke
Medewerker carrosseriebouw
André van den Bergh
Medewerker carrosseriebouw
Thijs Bruynzeel
Medewerker carrosseriebouw
Toine Aarssen
Medewerker carrosseriebouw
Nikita Glotov
Medewerker carrosseriebouw
Bennie Vroon
Medewerker carrosseriebouw
Rens den Hartog
Medewerker Carrosseriebouw

Pak daarom de telefoon en bel ons. Heeft u toch liever contact via de e-mail? Stuur één van onze medewerkers een berichtje of vul onderstaand contactformulier in. U ontvangt zo spoedig mogelijk een reactie.

Contactformulier

Contactformulier

Bezig met versturen